Servis a podpora

Tvorbou stránok a odovzdaním projektu sa naša starostlivosť o vás nekončí. Pre klientov ktorí si to želajú, poskytujeme aj naďalej servis a zákaznícku podporu pre vaše aktuálne projekty.
Ak plánujete realizovať nový projekt alebo chcete zistiť, čo podniknúť s existujúcim, poskytneme vám odborné konzultácie a zhodnotíme najvýhodnejšie varianty a možnosti  a vypracujeme predbežnú cenovú kalkuláciu.

Zákaznícka podpora


Zákaznícka podpora je súčasťou našej práce. Klientom, ktorí o túto službu majú záujem poskytujem telefonickú podporu a poradenstvo vo chvíľach, ktoré sú neodkladné. V rámci zákazníckej podpory je Vám poskytnutá kompletxné zabezpečenie nastavení serverov vašich internetových projektov a internetových obchodoch, taktiež bezpečná a spoľahlivá prevádzka vašich mailboxov a pokiaľ si to želáte, všetky nastavenia mailovej a internetovej prevádzky Vám aj spravujeme v rámci dohodnutej réžie servisného balíčka.

Obsahový servis

Potrebujete na vašej inetrnetovej stránke dopĺňať a aktualizovať obsah a nemáte na to dostatok času, a skúseností? Nechajte veci na profesionálov. Vaše obsahové stránky oživíme aj pútavými grafickými prvkami, fotografiami a ikonami tak aby čítanie bolo zaujímavejšie a pestrejšie. Obsahový servis nespadá do servisných balíčov a spoplatnený podľa aktuálneho cenníka.

Analýzy a konzultácie

Dôsledná príprava a analýza pripravovaného projektu, môže vo fázi jeho realizácie a uskutočnenia výrazným sôsobom obplyvniť dosiahnutie stanovených cieľov a zámerov a znížiť nepriaznivé faktory, odchýlky a nedorozumenia plánovaných zámerov zadávateľa. Využite odbornú konzultáciu pri ktorom Vám navrhneme najlepšie riešenie pre Váš pripravovaný projekt. 

Pokiaľ máte nejaké otázky, kontaktujte nás