Všetko pod jednou strechou

 Už nemusíte nikam chodiť. 

  • Tvorba webstránok
  • Inernetové obchody
  • Webhosting
  • Firemná identita
  • Produktová fotografia 

 Tvorba webstránok

Manažér        Či ste živnostník alebo spoločnosť, je dobré dať o sebe vedieť. Internet je dnes hlavnou propagáciou firiem, živnostníkov, či produktov. A zaujímavá webová prezentácia s vhodne navrhnutou grafikou Vám k tomu dopomôže. Prostredníctvom nej môžete predávať produkty, tovar, či sluzby, alebo len jednoducho prezentujete svoju firmu, či spoločnosť. Jednoducho povedané - webové stránky sú dnes médiom, ktoré nemajú vyhranené zameranie.

Čítaj viac o tvore webstránok 

Tvorba internetových obchodov

Manažér       Ak podnikáte, alebo plánujete podnikať v oblasti predaja, chcete rozšíriť oblasť svojej pôsobnosti a hľadáte e-shop na profesionálnej úrovni s vysokou podporou predaja za priaznivú cenu, práve ste to riešenie našli. Zaistíme vám vytvorenie kompletného e-shopu od grafického návrhu, nakódovania šablony, cez odladenie sytému pre vaše požiadavky až po spustenie celého obchodu do ostrej prevádzky.

Čítaj viac o internetových obchodoch 

Webhostingové služby a registrácia domén

Manažér       Vaše stránky sú dostupné 24 hodín denne pre celú internetovú komunitu. Dáta vašich stránok sú preto uložené na počítačoch - serveroch,ktoré sú v nepretržitej prevádzke s pravidelným zálohovaním dát, náhradným zdrojom a podobne. S touto vysoko špecializovanou činnosťou sa zaoberajú webhostingové firmy. 

Čítaj viac o webhostingových službách 

Firemná identita - corporate Identity

Manažér  Firemná identita vás jednoznačne odlišuje od konkurencie a získava si rešpekt ako u klienta tak aj u konkurencie. Ak si plánujete vybudovať väčšie a silnejšie postavenie a chcete pôsobiť na trhu dlhodobo a seriózne, je pre vás nevyhnutnosťou vybudovať si vlastnú značku spoločnosti, tzv. firemnú identitu. Firemná identita je súhrn vizuálnych a iných výstupov, ktorými sa firma prezentuje. Je to niečo ako podpis a slúži k jednoznačnej identifikácii daného subjektu. Aj práve vďaka dokonalej firemnej identite docielite jednotnosť a profesionalitu pri prezentácii vašej spoločnosti.

Čítaj viac o vytvorení firemnej identity 

Produktová fotografia

Manažér  Fotografie na webových stránkach sú veľmi dôležitými prvkami stránok, ktoré svoju pozornosť upútajú ako prvé. Až potom návštevník číta prípadný text alebo obsah. Dobrým fotografiám, ktoré zaujmú a upútajú je preto treba venovať dôkladnú pozornosť.

Čítaj viac o produktovej fotografii