Tvorba internetových obchodov

Internetové obchody      Ak podnikáte, alebo plánujete podnikať v oblasti predaja, chcete rozšíriť oblasť svojej pôsobnosti a hľadáte e-shop na profesionálnej úrovni s vysokou podporou predaja za priaznivú cenu, práve ste to riešenie našli. Zaistíme vám vytvorenie kompletného e-shopu od grafického návrhu, nakódovania šablony, cez odladenie sytému pre vaše požiadavky až po spustenie celého obchodu do ostrej prevádzky.

      Internetový predajný systém sa vyznačuje vysokou funkciou modularity a množstvom funkcií pre vaše obchodné podnikanie. Obchod ponúkame vo variantách BASIC, ADVANCE a EXCELLENT, ktoré sa navzájom líšia množstvom nastavených funckií a v konečnom výsledku aj dizajnom vyhotovenia šablony obchodu.

E-shop poskytuje rozsiahlu škálu funkcií a modulov, ktoré je možné nastaviť alebo upraviť podľa želania. Funkcie obchodu obsahujú skladové hostpodárstvo, vystavenie faktúr, editácia prepravcov a dodávatelov, šifrovaný prenos údajov počas platby, CMS redakčný systém, reklamy, skupiny zákazníkov, registrácia zákazníkov ako aj detilné nastavenie popisu výrobku, jeho variant ci rombinácií, vytvorenie predajných setov či rozne cenové akcie a zvýhodnenia uz id základnej verzie BASIC.

Modularita

Vyššie verzie naviac obsahujú rôzne štatistiky predaja, prepojenie na analytiku Google, ako aj šablony na mieru, a množstvo ďalších modulov a funkcií.

Cenová ponuka

Predbežnú cenovú onuku Vám zašleme na vyžiadanie. Keďže ku každému zákazníkovi máme individuálny prístup a každý ma iné potreby a požiadavky, detailnú cenovú ponuku spracujeme po vzájomnej úvodnej konzultácii.

Varianty
e-shopu

BASIC

Basic Obchod so základnými funkciami predaja so základnou šablonou.

ADVANCE

Advance Pridané nové funkcie a štatistiky, pokročilá úprava základnej šablony v súlade s požiadavkami

EXCELENT

Excelent Obchod nabitý funkciami. Vzhľad obchodu na mieru podľa firemnej identity a predávaného sortimentu.