Tvorba webstránok

Webdesig        Či ste živnostník alebo spoločnosť, je dobré dať o sebe vedieť. Internet je dnes hlavnou propagáciou firiem, živnostníkov, či produktov. A zaujímavá webová prezentácia s vhodne navrhnutou grafikou Vám k tomu dopomôže. Prostredníctvom nej môžete predávať produkty, tovar, či sluzby, alebo len jednoducho prezentujete svoju firmu, či spoločnosť. Jednoducho povedané - webové stránky sú dnes médiom, ktoré nemajú vyhranené zameranie.

        Tvorbu našich web-stránok sa orientujeme predovšetkým na prezentácie firiem, menších a stredne veľkých spoločností či živnostníkov. Osobným prístupom a konzultáciami Vám poskytneme riešenie podľa vašich požiadaviek. V súvislosti s vašim podnikaním, firemnou identitou, činnosťou a zameraním Vám navrhneme design, ktorá Vás bude prezentačne vystihovať. Snažíme sa skĺbiť najlepší výsledok v súčinnosti s Vašou spokojnosťou. Budeme radi, keď aj Vy využijete naše služby.

        Pokiaľ ste z bližšieho okolia, radi sa s Vami stretneme osobne a všetko si preberieme.

Radi vypočujeme Vaše nápady, myšlienky a návrhy a vzájomne si ich prekonzultujeme.

Pri tvorbe web stránok kladieme hlavný doraz na:

  • Kreatívne riešenie so zachovaním firemnej identity
  • Vytvorenie jasnej a intuitívnej štruktúry s dôrazom na rýchlu orientáciu užívateľa
  • Testovanie praktickej použiteľnosti inými užívateľmi
  • Rýchlosť a plynulosť čítania jednotlivých stránok

Cenová ponuka

Každá prezentácia je iná, vyžaduje iný čas, prístup, požiadavky a funkčnosť. Podrobnú cenovú ponuku Vám preto vytvoríme individuálne na mieru až po prvotnej konzultácii, špecifikácii požiadaviek a obsahovou mohutnosťou konkrétnej web-stránky, či web-portálu.