Exkluzívne


Letn√© Ň°aty, Vivance modr√°-m√§tov√°-pr√≠rodn√° 34

Letn√© Ň°aty, Vivance modr√°-m√§tov√°-pr√≠rodn√° 34

ūüĎĆ Puzdrov√©ho strihu. CeloploŇ°n√°, farebne zjednoten√° potlańć. Veńĺmi Ňĺensk√Ĺ, okr√ļhly v√Ĺstrih s gomb√≠kom za krkom. Vyobrazen√© doplnky nie s√ļ s√ļńćasŇ•ou balenia...Plavkov√Ĺ top s kosticami Merle potlańć 34 (65)

Plavkov√Ĺ top s kosticami Merle potlańć 34 (65)

ūüĎĆ M√≥dny kvetinov√Ĺ vzor s lemami s rebrov√Ĺm vzorom. S vol√°nikom a vyberateńĺn√Ĺmi koŇ°√≠ńćkami. Zav√§zovanie za krkom, zap√≠nanie na chrbte...Bikiny s kosticami, Buffalo ńćierna 34 (65)

Bikiny s kosticami, Buffalo ńćierna 34 (65)

ūüĎĆ V neŇĺnom Ň°t√Ĺle s bodkovanou vsadkou na tope. Predn√° ńćasŇ• nohavińćiek s ozdobn√Ĺm, bodkovan√Ĺm opaskom. Top dobre drŇĺ√≠ vńŹaka postrann√Ĺm kosticiami. Zav√§zovanie za krkom a zap√≠nanie na chrbte. Top v n√°morn√≠ckej modrej a ńćiernej a bikiny v bielej s√ļ ńĺahko podŇ°it√©...Bikinov√© nohavińćky Happy Ňĺlt√° 34

Bikinov√© nohavińćky Happy Ňĺlt√° 34

ūüĎĆ V aktu√°lnych farb√°ch tejto sez√≥ny. S preloŇĺen√Ĺm p√°som. V Ňĺltej, tyrkysovej a ruŇĺovej cel√©, v modrej vpredu podŇ°it√©...Plavkov√Ĺ top push-up Happy tyrkysov√° 34 (65)

Plavkov√Ĺ top push-up Happy tyrkysov√° 34 (65)

ūüĎĆ V aktu√°lnych farb√°ch tejto sez√≥ny. VypodloŇĺen√© koŇ°√≠ńćky a zabudovan√© vank√ļŇ°iky vytvoria sexy dekolt. Zav√§zovanie za krkom a zap√≠nanie na chrbte...Pul√≥ver, Arizona ńćierna 48-50 (XL)

Pul√≥ver, Arizona ńćierna 48-50 (XL)

ūüĎĆ Pul√≥ver zn. ARIZONA. Novinka u tejto znańćky: pul√≥ver v Ň°t√Ĺle √ļpletov√©ho kab√°tika. S kontrastn√Ĺmi lakŇ•ov√Ĺmi z√°platami a v√Ĺraznou gomb√≠kovou l√©gou vpredu. Strih zv√ĹrazŇąuj√ļci postavu...Trojuholn√≠kov√Ĺ plav top Happy modr√° 34 (65)

Trojuholn√≠kov√Ĺ plav top Happy modr√° 34 (65)

ūüĎĆ V aktu√°lnych farb√°ch tejto sez√≥ny. Top je moŇĺn√© upraviŇ• vybrat√≠m koŇ°√≠ńćkov...Exkluz√≠vne p√°nske bermudy ńćierna 36

Exkluz√≠vne p√°nske bermudy ńćierna 36

ūüĎĆ SnaŇĺ√≠me sa uspokojiŇ• aj t√Ĺch najn√°rońćnejŇ°√≠ch z√°kazn√≠kov, preto pripravil Ň°irok√ļ kolekciu kvalitn√©ho obleńćenia zn. Natural Option. Tieto dokonale padn√ļce bermudy maj√ļ p√°s s p√ļtkami na opasok. 2 klinov√© vreck√° vpredu, 2 vreck√° s pr√≠klopkami na bokoch a 2 naŇ°it√© vreck√° vzadu. ZaŇĺite kvalitu od Blancheporte za v√Ĺnimońćne n√≠zke ceny! Materi√°l gabard√©n zo 100% bavlnen√©ho kepru. Vn√ļtorn√° dńļŇĺka nohav√≠c je cca 24 cm...


Exkluzívne 4,25 (85%) 24 x hodnotené

Kateg√≥ria produktov exkluzivne obsahuje 8 z√°znamov z v√Ĺberu internetov√Ĺch obchodov.


Soci√°lne siete
Vyberajte si: exkluz√≠vne a porovn√°vajte ceny z internetov√Ĺch obchodov.
© 2021 Kontakt