Závesy a záclony

V našej kategórií Závesy a záclony nakúpite tovar už od 15 €. K najčastejšie kupovaným patrí Biely ľanový ľahký záves s pútkami Linen Tales Daytime, 250 x 130 cm a Kúpeľňový organizér Kela Palma Granit, 23 x 15 cm, ale aj Modrý záves so zamatovým povrchom AmeliaHome Peacock, 140 x 250 cm. Zákazníci dobre hodnotia najmä Svetlomodrá podnožka Cosmopolitan Design Bali, 133 cm V akcií kúpite aktuálne produkt Čierno-sivý vonkajší koberec Ragami Flora, 200 x 290 cm K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Ružový záves AmeliaHome Tab, 140 x 250 cm Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Sada 2 závesov Catherine Lansfield Canterbury Rose, 168 × 183 cm. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Závesy a záclony a budete naozaj spokojní.

Záves Tree, 140 x 260 cm

Na každom detaile záleží. To sa týka aj takej veci ako je záves. Ten správnym spôsobom podčiarkne tón vášho interiéru a dodá potrebnú vzpruhu.

Plagát Travelposter Copenhagen, A2

Záves z kolekcie Lemons od značky Mike&Co. NEW YORK hýri farbami , ktoré ľahko rozžiaria aj zútulnia celú miestnosť. O funkčnosť sa postará páska v hornej časti , vďaka ktorej možno záves ľahko...